Zbieramy podpisy pod uwagami do projektu mpzp Odolan!

Uprzejmie informujemy, że grupa mieszkańców we współpracy z Zarządem Wspólnoty przygotowała uwagi do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Odolan i w dniu dzisiejszym rozpoczniemy zbieranie podpisów.

W uwagach staramy się uwzględnić zarówno potrzeby naszego osiedla i jego mieszkańców, jak również patrzeć szerzej – z perspektywy całych Odolan. Jeśli zgadzacie się z opracowanymi przez nas uwagami zachęcamy do składania podpisów na listach, które zostaną zostawione dzisiaj po 21 na recepcji. Można również samodzielnie wydrukować listę, zebrać podpisy od znajomych i sąsiadów (nie trzeba być zameldowanym na Odolanach, aby móc złożyć uwagi), a następnie dostarczyć ją na recepcję naszego Osiedla. Podpisy będą zbierane do późnego wieczora 29 grudnia, tak aby następnego dnia można było je dostarczyć do urzędu.

Opracowane przez nas uwagi można znaleźć <TUTAJ>, a listę do zbierania podpisów <TU>. Dla ułatwienia projekt mpzp obszaru Odolan wraz z opisem umieściliśmy w zakładce: „Informator / Co w okolicy piszczy?„.

Jeśli nie zgadzacie się ze wszystkimi uwagami, to zachęcamy do skorzystania z naszego opracowania (kopiowanie poszczególnych uwag i/lub ich modyfikacja) i do złożenia uwag we własnym zakresie (oficjalny formularz można znaleźć tutaj). Termin składania uwag upływa już 30 grudnia.

Pozdrawiamy przedświątecznie!

mpzp