Bramka piłkarska dla dzieci

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych miłośników piłki nożnej zakupiona została mini bramka piłkarska dla dzieci.

W celu wypożyczenia bramki należy udać się do ochrony (osoba dorosła) i wpisać się na listę osób wypożyczających bramkę. Podobnie przy oddaniu bramki należy odnotować ten fakt na w/w liście. Zwracamy uwagę, że odpowiedzialność za stan bramki jak i bezpieczeństwo bawiących się dzieci spoczywa każdorazowo na dorosłym opiekunie. Zakup ten ma ograniczyć ryzyko uszkodzenia elementów architektury osiedla – w szczególności czerpni powietrza, która dotychczas służyła jako bramka.

Sugerowane miejsce ustawienia bramki: przed czerpnią obok hydrantu (ochrona wskaże to miejsce).

WP_20160525_003

REGULAMIN UŻYTKOWANIA BRAMKI DO GRY W PIŁKĘ
1. Bramka piłkarska przeznaczona jest tylko i wyłącznie do gry w piłkę z wykorzystaniem piłki wykonanej z lekkiego materiału.
2. Konstrukcja bramki nie jest przystosowana do samodzielnego przenoszenia jej przez dzieci jak również wchodzenia na nią, wieszania się lub niszczenia w żaden  inny sposób.
3. Za stan techniczny bramki odpowiadają dorośli, którzy w danym momencie opiekują się dziećmi podczas zabawy. Wszelkie uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikowi ochrony lub administratorowi.
4. Aby wypożyczyć bramkę konieczne jest zgłoszenie tego faktu pracownikowi ochrony przez osobę dorosłą (opiekuna). W tym celu należy podać  imię, nazwisko i numer mieszkania.
5. Po zakończeniu użytkowania konieczny jest zwrot bramki i zgłoszenie tego faktu pracownikowi ochrony.
Życzymy bezpiecznego użytkowania i dobrej zabawy.